DIREKTORI PENTADBIRAN

    Pusat Pengajian Biologi
    Dr. Ida Muryany Md Yasin
    Ketua Pusat Pengajian BiologiDr. Ida Muryany Md Yasinida9974@uitm.edu.my
    [ 06-483 2169 / 2190 ] Kepakaran : Microbial genomic, Toxicology in vitro, Human Cell Culture
    Ts. Dr. Aslizah Mohd Aris
    Pensyarah KananTs. Dr. Aslizah Mohd Arisaslizah@uitm.edu.my
    [ 06-483 2169 ] Kepakaran : Microbial Biotechnology
    Ts. Dr. Rosli Noormi
    Pensyarah Kanan Ts. Dr. Rosli Noormirosli001@uitm.edu.my
    [ 06-483 2122 ] Kepakaran : Plant Biotechnology, Plant Tissue Culture Technology, Pharmacology, Microbiology
    Dr. Noorlis Ahmad
    Pensyarah Kanan Dr. Noorlis Ahmadanorlis@uitm.edu.my
    [ 06-483 2138 ] Kepakaran : Food Microbiology & Safety
     Dr. Izzati Adilah Azmir Contact
    Pensyarah kanan Dr. Izzati Adilah Azmir Contactizzati_adilah@uitm.edu.my
    [ 06-483 2112 2189 ] Kepakaran : Ecology, Genetics, Molecular Biology
    Dr. Nor'aishah Abu Shah
    Pensyarah kanan Dr. Nor'aishah Abu Shahaishah@uitm.edu.my
    [ 06-483 2384 ] Kepakaran : Plant Biotechnology, Plant Physiology, Plant Tissue Culture and Aromatic Cmpd
    Dr. Rashidah Iberahim
    Pensyarah kanan Dr. Rashidah Iberahimrashidah@uitm.edu.my
    [ 06 - 483 2168 ] Kepakaran : Virology, Infectious Diseases
    Dr. Nur Hasyimah Ramli
    Pensyarah kanan Dr. Nur Hasyimah Ramlinurhasyimah@uitm.edu.my
    [ 06-4832100 ] Kepakaran : Environmental Science, Conservation Biology, Ecological Entomology
    Nurul Huda Ismail
    Pensyarah Kanan Nurul Huda Ismailnurul850@uitm.edu.my
    [ 06-483 2192 ] Kepakaran : Biotechnology, Animal Cell Culture
    Sarini Ahmad Wakid
    Pensyarah kananSarini Ahmad Wakidsarini@uitm.edu.my
    [ 06-483 2177 ] Kepakaran : Biotechnology, Phycology
    Siti Norazura Jamal
    Pensyarah Kanan Siti Norazura Jamalnorazura6775@uitm.edu.my
    [ 06-483 2132 ] Kepakaran : Industrial Biotechnology, Microbiology
    Ahmad Zaimi Mohd Zawawi
    Pensyarah Kanan Ahmad Zaimi Mohd Zawawiahmadzaimi@uitm.edu.my
    [ 06-483 2127 ] Kepakaran : Microbial Biotechnology Conservation Biology, Ecology
    Nursyazni Abdul Rahim
    Pensyarah KananNursyazni Abdul Rahimsyaznirahim@uitm.edu.my
    [ 06-483 2364 ] Kepakaran : Conservation Biology, Ecology
    Syazuani Mohd Shariff
    Pensyarah kanan Syazuani Mohd Shariffsyazuani@uitm.edu.my
    [ 06-483 2170 ] Kepakaran : Conservation Biology, Ecology
    Suwaibah Binti Mohamed
    Pensyarah kananSuwaibah Binti Mohamedsuwaibah298@uitm.edu.my
    [ Cuti Belajar ] Kepakaran :Virology, Avian Diseases, Molecular Biology
    Iwana Izni Zainuddin
    Pensyarah KananIwana Izni Zainuddiniwana@uitm.edu.my
    [ 06-483 2203 ] Kepakaran : Biochemistry, Microbiology
    Mohd Syahril Mohd Zan
    Pensyarah Mohd Syahril Mohd Zansyahril@uitm.edu.my
    [ 06-483 2176 ] Kepakaran : Molecular Biology, Genetics, Biotechnology
    Sarah Syazwani Zakaria
    Pensyarah Sarah Syazwani Zakaria
    [ 06-483 2199 ] Kepakaran : Evolutionary Studies
    Mohd Zaini Bin Nawahwi
    Pensyarah Mohd Zaini Bin Nawahwizaini@uitm.edu.my
    [ 06-483 2133 ] Kepakaran : Environmental Biotechnology
    Nur Intan Hasbullah
    Pesyarah Nur Intan Hasbullahintan154@uitm.edu.my
    [ 06-483 2170 ] Kepakaran : Biotechnology, Animal Cell Culture
    Nurul Asyikin Abdul Rahman
    Pensyarah Kanan Nurul Asyikin Abdul Rahmanasyikin1945@uitm.edu.my
    [ 06-483 2167 ] Kepakaran : Medical Microbiology
    Amirah Sharif
    Pensyarah KananAmirah Sharifamirahsharif@uitm.edu.my
    [ 06-483 2142 ] Kepakaran : Biotechnology / Biochemistry
    TS Faikah Ismail
    Pensyarah TS Faikah Ismailfaikah7450@uitm.edu.my
    [ 06-483 2388 ] Kepakaran : Radiobiology,Ultrasound,Breast Cancer
    Siti Nursyazwani Maadon
    Pensyarah Siti Nursyazwani Maadonnursyazwani87@uitm.edu.my
    [ 06 - 483 2193 ] Kepakaran : Plant Biotechnology, Plant Tissue Culture

     

    Universiti Teknologi MARA (UiTM)
    Cawangan Negeri Sembilan

    Kampus Kuala Pilah
    Pekan Parit Tinggi
    72000 Kuala Pilah
    Negeri Sembilan
    Malaysia

     

    General Inquiry:
    Chief Information Officer (CIO): mohdfozi@uitm.edu.my
    Website Inquiry:

    Webmaster: webmedia@uitm.edu.my

    Tel: +606-4832100
    Faks: +606-4842449